SEO OPTİMİZASYON
Google,yandex,bing,yahoo tüm arama motorlarında üst sıraları hedefliyoruz.
Google Ranking

Domain Araştırma

Seo optimizasyon işlemleriniz alanadı analizi ile başlar. Peki satın alacağınız bir alan adını başka bir firma, kişi daha önce kullanmış olabilir. Bu alan adı üzerinde hatalı çalışmalar yapılmış olabilir. Örnek vermek gerekirse gereksiz backlink alımları yüzünden alan adınız zehirlenmiş olabilir. Bu yüzden alan adınızı almadan önce detaylı bir analiz bazen hayat kurtarıcı nitelikte olabilir.


Organik Hit

Projeniz henüz yeni olabilir bu yüzden arama motorunda görüntülenmenize rağmen trafik alamayabilirsiniz. Organik hit arama motoru üzerinden belirlemiş olduğumuz anahtar kelimeleri arayarak sitenizi ziyaret eder. Organik hit işlemlerimizde her bir ziyaret için eşsiz IP ve lokasyon kullanıyoruz. Bu yüzden sınırlı fakat etkili, sonuç odaklı işlemler sağlıyoruz.

DBaaS Resilience

DBaas Secure

Rekabet Analizi

Zaman aleyhinize işliyor rakipleriniz siz beklerken bir adım daha öne geçiyor. Rekabet analizi rakiplerinizin güçlü ve zayıf noktalarını ortaya çıkarmanızı sağlar. Hızlı bir şekilde yükseliş yakalayabileceğiniz anahtar kelimeleri, rakiplerinizin güçlü ve zayıf olduğu anahtar kelimeleri analiz etmemizi ister misiniz?