Hevesli Bir Web Tasarımcısı Şeflerden Ne Öğrenebilir? | Bans Media | Tasarımın Dijitalleşmiş Hali

Hevesli Bir Web Tasarımcısı Şeflerden Ne Öğrenebilir?

Kalkınan tasarımcılar mutfaktaki şeflerden çok şey öğrenebilir. Web tasarımının tarifi, bir şefin mutfağından yemek alanına kadar servis ettiği bir mutfağın malzemeleriyle aynı malzemeleri sergiler.

Her tür bir başyapıt, aşırı özen ve deha ile bir araya getirilmiş bir yaratım. – Edward O. Wilson

Başarılı Tasarımcılar, yaratma süreçlerinin bir şefin veya mutfağından yemek alanına servis yapan bir süpervizörünki gibi kolaylaştırılmış bir süreç olduğunu anlar.

1. Site Türünü Seçme- Şefler gibi, misafirler yemek yemeden önce masayı doğru yerlere yerleştirirler. Aynı şekilde, tasarımcılar ne tür bir site oluşturmak istediklerine ilişkin fikri düzgün bir şekilde incelemeli ve planlamalıdır. İçeriğine göre akıllıca kategorilere ayırın. Örneğin, Kurumsal, Kurumsal, Eğitimsel, E-ticaret vb.

2. Web Barındırma Hizmetinizi akıllıca seçin: Doğru web barındırma hizmetini bulmak, çevrimiçi işinizin başarısı veya başarısızlığı söz konusu olduğunda dünyadaki tüm farkı yaratabilir. Bununla birlikte, pazardaki binlerce web barındırma şirketi ile, hangi web sitesi barındırma şirketlerinin gerçekten en düşük fiyata yüksek kaliteli web barındırma çözümünü sağladığını anlamak son derece önemli olabilir. Bu yüzden tasarımcı, doğru ve uygun fiyatlı web barındırma hizmetini seçme konusunda yeterince akıllı olmalı, şefler gibi tabakların bölümlerin küçük görünmeyeceği kadar büyük olduğundan emin olun.

3. Uygun Anahtar Kelimelere Sahip Potansiyel İçerik: Tasarımcılar her zaman özlü, güçlü ve mümkün olduğunca açıklayıcı birkaç kelime ve hece ve yeterince potansiyel metin içeren tutarlı metinler kullanarak, tıpkı şeflerin yiyecekleri bir tabağa yerleştirmek için kusursuz bir yol benimsediği gibi makale boyunca serpiştirilmiş uygun anahtar kelimeleri bir araya getirmelidir. lokantanın bakış açısından karbonhidrat (pirinç, makarna, ekmek vb.) “saat 11″de, sebzeler “saat 2″de ve protein “saat 6″da. örneğin tabağın yaklaşık yarısını kaplayan sebzeler, dörtte birini nişasta ve dörtte birini protein gibi doğru şekilde bölmek için.

4. Görüntüleri, Ses Dosyalarını ve Flash’ı Yerleştirin: Brokolili Tavuk Tava, yanında oturan yüksek pirinç höyüğü nedeniyle daha ilginç görünüyor. Aynı şekilde tasarımcılar, metnin ve ilgili ses dosyalarının ve flash’ın yanına uygun Görselleri yerleştirmelidir. Ama doğru miktarda! Web sitesini yüklenemeyecek kadar ağırlaştırdığından ve kullanıcılar web sayfanızdan uzaklaştığından onu grafiklerle bombalamayın.

5. Renk ve Keskinlikle Oynayın: Bir şef sadece Domates Çorbası ve Izgara Peynirli Sandviç servis ediyor olsa bile, yeşil kağıt peçete bu basit yemeği gerçekten özel gösteriyor! Bu nedenle, aynı şekilde tasarımcılar da tasarımlarını keskin ve canlı hale getirmelidir. Renkler ince olmalı ve açık renkli koyu metinler kullanılmalıdır.

6. SEO: Tasarımcıların benimsemesi gereken 6. ve son adım SEO yapmaktır. Şefler en başta yaptıkları tarifi gözden kaybetmezler! Tabakta yenilebilir garnitür yaparak ana yemeklerin lezzetini arttırırlar. Örneğin limon dilimi ile servis edilen ızgara somon gibi. Tasarımcılar SEO’sunu yapmalıdır. SERP’de en üst sıralarda yer almak için SEO uzmanları tarafından uygun SEO yapılmalıdır. Bu, web siteniz için kırmızı bir bayrak oluşturmaması için makale boyunca% 3-4 yoğunluğa sahip popüler anahtar kelimelerin mükemmel bir karışımıyla uygun içerikle yapılabilir.

Umarım bu makale, Web Tasarım Şirketi gibi mutfaklarının tarifini pişirmede ve çevrimiçi işlerinden devasa paralar kazanmada tüm ciddi ve can atan web tasarımcılarına yardımcı olur.

Her büyük hayal bir hayalperestle başlar. Her zaman hatırla, dünyaları değiştirmek için yıldızlara ulaşma gücü, sabrı ve tutkusu senin içinde. -Harriet Tubman

İyi şanslar!Bans Media Alper Tekin

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız.

Yorum bırak

Bans Media | Tasarımın Dijitalleşmiş Hali
Logo
Register New Account
Reset Password
Ürün karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0
Ninja Silhouette 9 hours ago

Joe Doe in London, England purchased a

Joe Doe in London?

Joe Doe in London, England purchased a

Joe Doe in London?

Joe Doe in London, England purchased a

Joe Doe in London?

Joe Doe in London, England purchased a

Alışveriş Sepeti