Mobil Web Tasarımının Temel Özelliği | Bans Media | Tasarımın Dijitalleşmiş Hali

Mobil Web Tasarımının Temel Özelliği

Teknoloji son zamanlarda elimizde – sanal olarak. Web’e erişmek için bir resepsiyona girme, kişisel bir bilgisayarın başına oturma zamanlarını kare olarak ölçün. Akıllı telefonlardan Wi-Fi’ye kadar herkes en az bir kez internete sahip. Bir restoranda veya iniş alanında olsanız da olmasanız da, web’e her yerden erişme potansiyeli vardır.

Web sitesi Design Company’nin son zamanlarda artan aralıkları, web sitesinin masaüstü versiyonundan ziyade mobil versiyonunu hedefliyor. Bazı durumlarda, masaüstü web sitesi telefonda görüntülenebilir, ancak genellikle ideal olmayan bir uzmanlıkla sonuçlanır.

Bu nedenle Hindistan’da bir web tasarım firması bir zamanlar bir internet sitesi yaparken, mobil versiyonunu planlamaya özel bir çaba sarf etmelidir. Neden? Niye? mağduriyet sonucunda tüm cihazlar için aynı tarz en iyi kullanıcı uzmanlığı ile bitmiyor.

Duyarlı bir web tasarımı seçme

Mobil web sitesi için ayrı bir stile karar verebilir veya Hindistan’daki web geliştiricilerinin sizin için duyarlı bir stil oluşturmasını sağlayabilirsiniz. Duyarlı bir stil, ekran boyutuna göre kendini uyarlayarak ayrı bir mobil web sitesi gereksinimini ortadan kaldırır.

1. Hızlı Yükleme Hızları

Masaüstü siteleri alan birimi genellikle yeterince hızlıdır, ancak mobil siteler alan birimi genellikle ihmal edilir. Bir mobil web sitesi planladıktan sonra, ulaşılabilir olduğu kadar hızlı bir şekilde kitlesel olmasını sağlamak istersiniz. bir web sitesi ideal olarak 3 saniye veya daha kısa sürede yüklenir. Kullanıcı siteye ne tür bir cihazdan erişirse erişsin, site her zaman hızlı ve sorunsuz yüklenmelidir.

2. Esnek Görüntüler

Bir telefon ekranı bir bilgisayardan çok daha küçük olduğundan, çok daha iyi bir okuma için resimleri yakınlaştırma veya büyütme seçimini somutlaştırmak istersiniz. Ürün resminizi düzgün göremiyorlarsa, satın almayı amaçlamıyorlardır.

3. Okunabilir Metin

Telefon ekranında okumak gözler için zor. Bu nedenle, her bir metnin yeterince büyük ve okunaklı olduğuna dair pozitif yaratmalısınız. hafif bir arka plan üzerinde koyu metin seçin, tersi değil.

4. Bulması Kolay İletişim Bilgileri

İletişim bilgileriniz, ziyaretçilerin web sitenize geri geldikten sonra aradığı en önemli şeylerden biridir. Bir masaüstü web sitesine bir kişi türünü entegre edebilecekken, bir mobil web sitesine doğrudan tıklanabilir iletişim bilgilerine sahip olmak istersiniz. Associate in Nursing e-posta adresi veya canlı sohbet imkanı olabilir, ancak konukların iletişim bilgilerinizi sıralamak için zaman kaybetmek zorunda olmadıklarını onaylayın.

5. sosyal medya Entegrasyonu

Her masaüstü web sitesinde sosyal medya düğmeleri entegre edilmiştir ve mobil web sitesi için benzer olmalıdır. Bir kez entegrasyon sosyal medya düğmeleri, paylaşım işlevleri için, kare ölçüsünün temiz ve misafirler tarafından kolayca bulunduğunu onaylayın,

Bir Şey Öğrenmek İstiyorsanız? Ziyaret etmek-Bans Media Alper Tekin

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız.

Yorum bırak

Bans Media | Tasarımın Dijitalleşmiş Hali
Logo
Register New Account
Reset Password
Ürün karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0
Ninja Silhouette 9 hours ago

Joe Doe in London, England purchased a

Joe Doe in London?

Joe Doe in London, England purchased a

Joe Doe in London?

Joe Doe in London, England purchased a

Joe Doe in London?

Joe Doe in London, England purchased a

Alışveriş Sepeti