Sosyal Medya için Facebook Sunum Sırları | Bans Media | Tasarımın Dijitalleşmiş Hali

Sosyal Medya için Facebook Sunum Sırları

Sosyal Ağ için Facebook Sunum Sırları.

Sunum, ziyaretçinizin ilk gördüğü şeyle ilgilidir (genellikle bir resim ve/veya video) Facebook ve sosyal ağlarda. Feed içeriğinde gezinirken, sosyal medya yayınınız dikkat çekmelidir. Bu nedenle, gerekli boyutlara ve dosya boyutuna sahip öne çıkan bir resim veya video küçük resmi çok önemlidir.

Sosyal ağlarda ve Facebook’ta sunum yaparak merak yaratmayı öğrenin. Sosyal medyada hedef kitlenizin ne aradığını bilin. Kriterleri karşılamak için 3 temel gereksinim vardır. Facebook ve sosyal medyadaki nişinizde tanımlanmış bir ihtiyacı ele alın. Bir çözüm önerin ve merak yaratın.

İçeriğiniz Facebook’ta konuşan ve tutarlı bir şekilde yayınlanmalıdır. Ancak, bu makalenin ilerleyen bölümlerinde Facebook ve sosyal medya ile tutarlı bir şekilde paylaşımda bulunacağız. Son derece iyi tasarlanmış bir otomatik gönderme aracıyla yapıldı.

sosyal medya ve Facebook için Zamanlama Stratejisi.

Tutarlı gönderi, dikkat çekici sunum ile zamanlama ve stratejik yazı gerektirir. Bu nedenle, optimize edilmiş etkileşim süresi oluşturmak için birkaç gün ve hatta haftalarca gönderi paylaşmanız gerekecektir. Bu yüzden sosyal ağ ve Facebook için otomatik gönderme aracından bahsettim. Kısa süre içinde erişebileceksiniz.

Facebook ve sosyal medyada doğru hedef kitleyi hedeflemek için, kitlelerin en aktif olduğu zamanlarda yayınlarsınız. Örneğin, bir Amerika Birleşik Devletleri kitlesini hedeflemek istiyorsanız, saat dilimini Google’da arayın. Ardından, bulunduğunuz yerden sosyal medyaya ve Facebook’a göndermeniz gereken süreyi hesaplayın.

Facebook’ta ve sosyal ağlarda yanlış zamanda paylaşım yapmak, pazarlama açısından yıkıcı olabilir. Çünkü hedeflemek istediğiniz kitleniz uyuyor olabilir. Bu nedenle, tüm bu sunum çalışmaları, bazı isabetler umuduyla sosyal medyayı ve Facebook beslemesini aşağı çekiyor.

Sunum oluşturma (gönderiler) ziyaretçilerinizi meşgul edecek, sosyal ağlarda ve Facebook’ta paylaşım yapmanın tüm amacı budur. Bu nedenle, yanlış zamanda yayınlamak amacı tamamen ortadan kaldırır. 2 güçlü ücretsiz aracınız var, Google ve YouTube. Nasıl ve ne hakkında araştırma yapacağınızın sırlarını öğrenin.

Facebook ve sosyal medya için İçerik Oluşturma.

Sosyal ağlar için metin konumu ve Facebook gönderisi özellikli görseller sunum için önemlidir. Anahtar, tutarlı içerik ve mesajınızı zamanında ve merak uyandıran bir şekilde sunmaktır. Sosyal ağlar ve Facebook ile zamanlama ve sunum çok önemlidir.

Gönderinizle birlikte görüntülenen resim, sosyal ağlar, Facebook veya blog gönderisidir. Mobil içerik görüntüleme için kenarlardan kırpılacaktır. oluşturmaktan kaçının”kırık mesajYazınız ve tasarımınız ile sunumlar bu şekilde. Görüntülerin kenarlarına odaklanan metinler kesilecektir.

Her ne kadar sosyal ağlar ve Facebook gönderileri için metin konumu ile hedefimiz daha çok merak yaratmaya odaklanmıştır. Yine, sunumdan yararlanmak ve ziyaretçinizin ilk gördüğü şey sırdır. Paylaşılan URL’ler kendi blogunuzdan, YouTube videolarınızdan ve/veya köprü ve açılış sayfalarınızdan olmalıdır. Ama asla bir bağlı kuruluş bağlantısı.

sosyal medya ve Facebook’ta epeyce var”çemberler” atlamak için. Örneğin hashtag eklemek gibi. Çünkü sunumunuzu hazırlıyorsunuz (İleti) seçilen Facebook Gruplarında paylaşmak için. Kişisel olarak kullandığım Facebook Gruplarının listesi bu makalenin sonunda yer alacaktır.

Şu anda sosyal ağlarda ve Facebook’ta hangi hashtag’lerin trend olduğunu bilmek için ( adlı bir araç kullanabilirsiniz.hashtag’ler nokta org). Öncelikle, sosyal medya ve başarılı sunum için tutarlı bir şekilde içerik oluşturmanın yolunu öğrenmeniz gerekir.

Sırlar Sosyal Ağ ve Facebook Paylaşımı için.

sosyal medya ve Facebook gönderi sunumları için emoji kullanmanın sırları şiddetle tavsiye edilir. Sunumu renkli hale getirerek ziyaretçinizin dikkatini çekin. 1 – 3 cümlelik ilginç gönderiler oluşturun. Bu ilk birkaç cümleyi güçlü yapın ve “ihtiyaç” özel.

Ancak, sunumlarınıza H1 ve H2 başlıkları eklemek için ücretsiz Facebook gönderme araçlarınızı da kullanın (gönderiler). Sununuzu H1 ve H2 başlıklarına odaklamak için sununuzun sonuna hashtag’ler ekleyin. Çünkü o zaman H1 Başlığınız sosyal medyanızdaki ve/veya Facebook gönderinizdeki ilk metindir.

Ancak başlık eklemek, yalnızca Facebook gruplarında manuel gönderiler yaptığınızda kullanılabilir. Ancak sunumunuzu hem sosyal medya izleyicileriniz hem de arama motorlarınız tarafından daha kolay anlaşılır hale getirmenin harika bir yoludur. Hedef anahtar kelimelerinizi sunuma eklemeyi unutmayın (İleti) başlıklar.

Merak uyandıran Facebook gönderileri için metindeki kelimeleri değiştirmek için emojileri kullanın. Yukarıda gösterildiği gibi odak noktalarını vurgulamak için Kalın ve İtalik metin kullanın. Ve tüm bu sosyal medya sunum tekniklerine %100 ücretsiz olarak erişilebileceğini ve bunlardan yararlanılabileceğini unutmayın! Tek ihtiyacınız olan gerçekten biraz yaratıcı olmak.

Gönderiniz dikkat çekerse Facebook’taki arkadaşlarınıza da sorabilirsiniz. İnsanların görüşlerini dinleyin ve buna göre ayarlayın. Unutmayın, sosyal ağlar ve Facebook ile birincil hedefimiz sunum yoluyla merak yaratmaktır. Çünkü daha önce de belirtildiği gibi, tek sır sunum ve zamanlamadır!

sosyal medya ve Facebook için Köprü Sayfaları.

Facebook’un Google bağlantılarını yasaklamaması veya engellememesi, bağlı kuruluş pazarlaması açısından bize üstünlük sağlıyor. Google siteleri, tutarlı sosyal medya ve Facebook gönderileri oluşturmak için olağanüstü bir yöntemdir. Bir Google sitesi özel bir URL’dir ve bilgi, hedef anahtar kelimelerinizi içerebilir.

Ancak blogcular için SEO dostu içerik ve geri bağlantılar yazmaya makalenin biraz ilerleyen bölümlerinde değineceğiz. Okumaya devam edin, bu sosyal ağ ve Facebook sunum sırlarını takip etmek oldukça basit. Facebook’ta bağlı kuruluş pazarlamasına sahip Köprü Sayfaları için 3 seçeneğiniz var.

1. CB Profesyonel Reklamları

2. Tek Sayfa Kar

3. Beni Klonla

Google sitelerinde, yazı yazmaktan resim oluşturmaya kadar tüm iş sizin üzerinizde. sosyal medya ve Facebook için çarpıcı sunumlar oluşturmak sizin işiniz. Kalan 3 araçla tüm köprü sayfaları sizin için yapılır. Bağlı kuruluş ağlarınızı bağlamak dışında herhangi bir içerik oluşturmanıza veya herhangi bir şey yazmanıza gerek yoktur.

Goole Siteleri oluşturuyor ve Bridge Sayfalarını kullanıyoruz çünkü ham ortaklık bağlantılarını paylaşmak sosyal ağlarda ve Facebook’ta askıya alınmanıza neden olacak. sosyal medya pazarlaması tamamen köprü sayfaları, açılış sayfaları ve hunilerle ilgilidir.

Ancak bu makalenin amacı için. Sadece sosyal ağlar ve Facebook için köprü sayfalarına odaklanacağız. Ve bu teknikle bağlı kuruluş pazarlaması ile satış yapmak. Yazma ve medya tasarım sırları ile birlikte sosyal ağlardan, sosyal medyadan yararlanmak.

Sırlar Facebook için Google Sites’ı kullanmak için.

Google sitelerini sosyal medya ve Facebook sunumları için kullanmanın sırları neredeyse haksız bir avantajdır. Bir kez daha düşündüm, hayır, neredeyse değil. Özellikle SEO’yu bir kez kavradığınızda, haksız bir gizli avantajdır. Çünkü SEO, içeriğinizin ne hakkında olduğunu arama motorlarına en iyi şekilde anlatabilme yeteneğidir.

Facebook’ta Gruplar ile paylaşın, ancak her paylaşımda farklı metinler kullanın. Ancak bunu yapmadan önce sunumunuzla ilgili çok önemli bir gereklilik var. Google Site URL’niz, Google sitenizdeki belirli bir resmi sosyal medya sunum sonrası resmi olarak seçecektir.

Soru şu ki, “gizli” resmi, sosyal medya ve Facebook için otomatik olarak seçilir mi? Cevap, Google site logosudur. Ve iyi, önerilen bir boyut 940 x 788 / 950 x 650’dir. Bu sunum resimleri, sosyal medya için Microsoft Paint veya Canva ile oluşturulabilir. ve Facebook.

Ancak, son alt başlık altında tartışacağımız birkaç harika SEO tekniği de var. Okumaya devam edin ve içerik oluşturma, sosyal medya, Facebook, yazma ve sunum hakkında çok şey öğrenin. sosyal medya ve Facebook ile trafik potansiyeli sizi şaşırtacak.

Bağlantı kurmanın yanı sıra, başlıklarda stratejik anahtar kelime yerleştirme önemlidir. Ancak Google site içeriğinizin ilk 2 – 4 satırı da öyle. sosyal medya ve Facebook’ta harika bir gönderi için gereksinimlerle hemen hemen aynı. Sunum ve merak yaratmanın tüm sırları.

Sosyal Ağ ve Facebook’tan Daha Fazlasını Alın.

Çoklu sosyal ağ profilleri (sayfalar, gruplar, alanlar, topluluklar) sosyal medya ve Facebook için sunum sırları ile büyük rol oynar. Özellikle Facebook sayfaları, çünkü harekete geçirici mesaj düğmesinden yararlanıyorsunuz. Bu daha sonra bir köprü sayfasına, Google sitesine veya açılış sayfasına yönlendirilir.

Facebook ile kitle etkileşimi, itibar oluşturmak için harikadır. Karışıma sunum sırları eklemek ve merak yaratmak başarıyı yakınlaştırır. Ne kadar aktif ve tutarlı olursanız, o kadar görünür olursunuz.

İşte sosyal ağlardan ve Facebook’tan en iyi şekilde yararlanmanın sırları. Tutarlılık ve katılım ile birlikte kaliteli içerik ve sunuma odaklanın. İnternette, özellikle sosyal medyada öne çıkmak çok iştir. Çünkü hızlı paranın peşinde koşan pazarlamacılarla oldukça kalabalık hale gelmişti.

Daima gerçekçi olun ve sosyal ağlarda sunduğunuz her şeyi satış konuşması yapmayın. Aslında, sunumunuz yeterince merak uyandırırsa, bir daha asla satış konuşması yapmanız gerekmeyecek. Durmadan. Herhangi bir satış konuşması ve/veya URL olmadan yorum yapmak ve çözümler sunmak, Facebook’ta tanınırlık oluşturmak için başka bir sırdır.

” olarak tanındığınızdan emin olun.yardım eden adam“Sosyal medyada bir şeyler satmaya çalışan adam yerine. Sosyal ağlardaki ve Facebook’taki insanlar bilginizi tanıdığında durdurulamaz olacaksınız. Sunum sırları ve bilgilerle izleyicilerinizi büyütün.

Gizli Facebook Sunumları için Grup Listesi.

Gönderilerinize çok fazla trafik çekecek sosyal medyaya sahip en sevdiğim gizli Facebook Gruplarından 11’ini size veriyorum (sunumlar). Çünkü toplam grup üyesi sayısına bakıyoruz. 1 824 800. Neredeyse 2 Milyon Üye! Ancak bu, sosyal medya ve Facebook ile trafik buzdağının sadece görünen kısmı!

Çevrim içi para kazan (151.6K Üye)

Çevrimiçi Para Kazanma Kulübü Avustralya (193.3K Üye)

Çevrimiçi Para Kazanın ABD – Kanada – Avustralya (85.3K Üye)

Affiliate Marketing – Dünya Çapında (335.3K Üye)

Çevrimiçi Para Kazanın Kulübü (218.5K Üye)

Bağlı Kuruluş Pazarlama Çalışması – Dünya Çapında (222.3K Üye)

No1 Çevrimiçi Kazanç Topluluğu (245.6K Üye)

İş Reklamı Yapın ve Para Kazanın (69K Üye)

Herkes için Satış Ortaklığı Pazarlaması (163.4K Üye)

Sınırsız Reklam + (80.2K Üye)

Ağ Pazarlama Uzmanı (60.3K Üye)

Bu makaledeki sunum ve tasarım sırlarını takip etmeyi unutmayın. Yakında trafik için sosyal medya ve Facebook’tan yararlanma sanatında ustalaşacaksınız. Sınırsız ücretsiz trafik elde etmek yapılabilir, ancak zor bir iştir. Ve ne yazık ki, kısayol yok. Rekabetçi sunum maksimum çaba gerektirir!

Sunumlarınızı (Google Sites) sosyal ağlarda ve Facebook’ta yayınlamak için doğru zamanı belirleyin. Ve her Facebook grubuna günde yalnızca bir gönderi gönderin. Ancak grup kurallarını okuyun ve neye izin verildiğini anlayın. Spam ve fazla mesaj göndermek iyi bir fikir değildir. İşin sırrı, zaman içinde bir izleyici kitlesi oluşturmaktır.

Facebook Sayfaları ile Bonus Trafik Tekniği.

Sosyal ağ trafiği için Google sitelerinden ve Facebook sayfalarıyla harekete geçirici mesaj düğmesinden yararlanma. Hatırlanması gereken önemli bir şey, bu yazıda tartıştığımız her şey için. Muhtemelen size tam olarak nasıl yapıldığını gösterecek bir Google makalesi ve/veya YouTube videosu vardır.

Bu nedenle, Facebook sayfalarıyla harekete geçirici mesaj düğmesinin nasıl kullanılacağına ilişkin bir video için tarayıcınızda veya YouTube’da arama yapın. Ardından adımları izleyin ve harekete geçirici mesaj düğmesini açılış sayfanıza yönlendirin. Daha sonra bağlı kuruluş teklifinize yönlendirmesi gereken bir Google sitesi veya köprü sayfası gibi.

Daha önce bahsedilen gönderi planlama aracını kullanmak, Facebook izleyicileri oluşturmanın harika bir yoludur. Ve sonunda harekete geçirici mesaj düğmesine tıklamaya başlarlar. İşte bu yüzden merak uyandıran sunumlu ilginç içerikler sosyal medyanın sırrıdır. İnsanlara içeriğinizi beğenmek ve takip etmek için sebep verin.Bans Media Alper Tekin

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız.

Yorum bırak

Bans Media | Tasarımın Dijitalleşmiş Hali
Logo
Register New Account
Reset Password
Ürün karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0
Ninja Silhouette 9 hours ago

Joe Doe in London, England purchased a

Joe Doe in London?

Joe Doe in London, England purchased a

Joe Doe in London?

Joe Doe in London, England purchased a

Joe Doe in London?

Joe Doe in London, England purchased a

Alışveriş Sepeti