Twitter'a Başlamak İçin 7 İpucu - Aldatıcı Bir Şekilde Basit Sosyal Medya Platformu | Bans Media | Tasarımın Dijitalleşmiş Hali

Twitter’a Başlamak İçin 7 İpucu – Aldatıcı Bir Şekilde Basit Sosyal Medya Platformu

Mikro blog platformu Twitter’ın sorunu, aldatıcı bir şekilde basit olmasıdır ve bu kısmen doğrudur, çünkü her bir tweet yalnızca 140 karakter veya daha azdır. Dolayısıyla tweet atmak çok az düşünmek gibi görünse de aslında Twitter’da etkili olabilmek için planlı bir strateji gerekiyor.

Ancak stratejinize derinlemesine girmeden önce, henüz katılmadıysanız Twitter’a katılmanız gerekir. Ve bu nispeten basit adım bile tehlikelerle dolu olabilir. (Bazılarınız zaten Twitter’da olabilir ve aşağıdaki ipuçlarından bir veya daha fazlasını takip etmiyor olabilirsiniz.)

Bu nedenle, bu sosyal medya platformuna doğru bir şekilde başlamak için en iyi Twitter ipuçlarım şunlardır:

Twitter’a yalnızca şu adımları atmaya hazır olduğunuzda kaydolun:

1. Kısa biyografinizle birlikte bir fotoğraf yayınlayın.

2. İyi bir Twitter kullanıcı adı seçin (adınız veya işletme adınız veya markanız olabilir ama saçma sapan bir şey değil – altı çizili ve rakamlar kullanmaktan kaçının; kullanıcı adını hangi büyük harfle girerseniz girin, insanlar yazabilse de kullanıcı adınız bu şekilde görünecektir. büyük harfle veya büyük harf olmadan).

3. Ayarlar/hesap bilgilerindeki İSİM kutusuna gerçek adınızı yazın. (Twitter kullanıcı adınız kullanıcı adı kutusuna gelir.)

4. Bir günde 1000 takipçi toplamaya çalışmak ve “spam” yaptığı için Twitter’dan atılmak yerine, başkalarının tweetlerini yavaşça izlemeye başlayın.

5. Bir web siteniz varsa bir URL ekleyin.

6. Kısa biyografinize saçma sapan bir şey yerine ilginç bir şey yazın.

7. Fotoğrafınızı yükler yüklemez en az iki güncellemeyi tweetleyin ve kısa biyografinizi yazın (160 karakter).

Elbette Twitter’ı art arda kullanmak için çok daha fazla ipucu var, ancak bu başlamanıza yardımcı olacak. (Bir blog yazarıysanız, blog beslemelerinizi Twitter hesabınıza otomatik olarak göndermek için üçüncü taraf uygulamaları kullanabileceğinizi unutmayın.)

Ve kim ne derse desin (ve karşı çıkanları da okudum), eğer – ve demek istediğim – Twitter’ı doğru ve etkili bir şekilde kullanmayı öğrenirseniz, bunun ne kadar dahice bir çevrimiçi araç olduğunu takdir edeceksiniz.Bans Media Alper Tekin

Düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağız.

Yorum bırak

Bans Media | Tasarımın Dijitalleşmiş Hali
Logo
Register New Account
Reset Password
Ürün karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0
Ninja Silhouette 9 hours ago

Joe Doe in London, England purchased a

Joe Doe in London?

Joe Doe in London, England purchased a

Joe Doe in London?

Joe Doe in London, England purchased a

Joe Doe in London?

Joe Doe in London, England purchased a

Alışveriş Sepeti