Nasıl Çalışır? | Bans Media | Tasarımın Dijitalleşmiş Hali

Nasıl Çalışır?

Bans Media dijital pazar alanında bir ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir çok ürün bulabilirsiniz. Satın aldığınız tüm ürünlerin ödemesi 3D güvenli ödeme metodu ile güvence altındadır.

Satın aldığınız ürünlerin teslimatı tasarımcı arkadaşlarımız tarafından ürün içeriğinde yazan süre zarfında teslim edilmektedir.

Sizden istenilen bilgileri temin etmeniz halinde siparişleriniz anlık olarak işleme alınmaktadır. Bazı ürünlerde ek bir bilgi girişi gerekmemektedir. Bu ürünler için gelen siparişler anlık olarak işleme alınmaktadır.

Revize haklarınızın kullanımı nasıl yapılır? Gelen tasarımlara revize istemeniz halinde size teslim etmek amaçlı e-posta gönderimi yapan mail adresine revize istediğiniz alanları belirterek mail göndermeniz gerekmektedir.

Bans Media mail yolu ile talep edilmemiş hiçbir revize talebini yerine getirmeyecektir. Her sipariş için siparişe özel revize sayısı olduğunu unutmayınız!

Websitesi taleplerinizde sunucu Bans Media üzerinde barınmaktadır. Yani tüm paket tekliflerde sunucu, hosting fiyatlara dahildir. İhtiyaçlarınıza göre şekillendirilmektedir.

Bans Media | Tasarımın Dijitalleşmiş Hali
Logo
Register New Account
Reset Password
Ürün karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0
Ninja Silhouette 9 hours ago

Joe Doe in London, England purchased a

Joe Doe in London?

Joe Doe in London, England purchased a

Joe Doe in London?

Joe Doe in London, England purchased a

Joe Doe in London?

Joe Doe in London, England purchased a

Alışveriş Sepeti